Konfigurátor
Referencie

Preprava pilín do sila

Dôležitou referenciou je realizácia prepravy pilín do vzdialeného sila. Preprava pilín je vybavená pomocným dopravným ventilátorom našej výroby na vzdialenosť 150 metrov a na separáciu pilín sa používa cyklónový separátor s rotačným podávačom našej výroby.

 

Hlavnou úlohou zákazky bolo zabezpečiť možnosť plnenia dvoch síl s veľkou vzdialenosťou medzi nimi - približne 150 metrov. Na realizáciu zákazky na dopravu pilín do sila boli použité naše uzatváracie klapky, prepínacie klapky, cyklónové separátory, dopravné ventilátory a rotačné podávače. V priamych úsekoch sa použilo potrubie spiro v zosilnenej konštrukcii v kombinácii so zváranými kolenami s dlhými polomermi ohybov. Všetky spoje potrubia sú navrhnuté s prírubovými spojmi, aby spoje potrubia nepredstavovali riziko unášania pilín. Potrubie na prepravu pilín je vybavené kontrolnými otvormi na kontrolu a prípadné čistenie vetvy potrubia. Inštaláciu technológie zabezpečila naša realizačná jednotka G&G Filtration CZ, s.r.o. v spolupráci s partnerom V-Dusting, s.r.o.

 

Dopravný ventilátor

Naše ventilátory sú určené pre systémy odsávania pilín a prachu, kde odsávaný materiál prechádza cez transportný ventilátor. Najčastejšie použitie je v systéme pretlakového odsávania pilín, kde je výfuk z transportného ventilátora vedený do filtračného zariadenia. Ďalšie bežné aplikácie sú pri odsávaní mokrých pilín na pílach pomocou oddeľovacieho cyklónu a v systémoch pneumatickej manipulácie s materiálom. V najbežnejších prípadoch sa doprava pilín rieši pomocou dopravných ventilátorov. V určitých prípadoch je však možné použiť vákuový systém prepravy pilín, kde je ventilátor umiestnený za filtračnou jednotkou. Na prepravu pilín vyrábame rad transportných ventilátorov s výkonom od 3,0 kW do 18,5 kW.

Späť na referencie
Inovácie produktového portfólia

Inovácie produktového portfólia

Naše produkty neustále inovujeme na základe návrhov našich partnerov a technologických trendov.

Tretí rozmer pre projektové organizácie

Tretí rozmer pre projektové organizácie

Pre naše produkty poskytujeme všetky dokumenty vo formáte 3D STEP, ktoré môžete zapracovať do svojich projektov.

Inteligentná riadiaca technológia a vzdialená správa

Inteligentná riadiaca technológia a vzdialená správa

Monitorovanie a ovládanie technológie prostredníctvom vzdialenej správy zlepšuje používateľský komfort klienta.

Technická podpora a odborné poradenstvo

Technická podpora a odborné poradenstvo

Každá aplikácia si vyžaduje svoj špecifický výrobok a my vám radi pomôžeme s jeho výberom.