Konfigurátor
Referencie

Odsávanie prachu pri výrobe peliet

Významná referencia na používanie nášho filtra Jet VAC na filtráciu vzduchu pri výrobe peliet. Použitý filter je vybavený dvojitým regeneračným systémom využívajúcim vibro-klepanie a regeneráciu tlakovým vzduchom. Duálna regenerácia šetrí tlakový vzduch obsluhy

 

Naša dodávka zahŕňa výrobu a realizáciu filtračného systému na odsávanie prachu pri výrobe peliet, pilín a drevnej hmoty v závode na výrobu peliet. Filtračné zariadenie je tlakové, vybavené dvojitou regeneráciou pomocou vibroklapky a regeneráciou tlakovým vzduchom. Duálna regenerácia šetrí tlakový vzduch obsluhy. Zákazník vykonal inštaláciu filtračného zariadenia vlastnými silami len pod dohľadom nášho hlavného inštalatéra.

 

Filtračné zariadenie


Bolo použité filtračné zariadenie G&G Jet VAC našej výroby. Toto filtračné zariadenie je určené na odsávanie pilín a drevných štiepok v drevospracujúcom priemysle. Filtračné zariadenie je vybavené pneumaticky ovládaným vibračným trepačom, ktorý pravidelne pretrepáva filtračné hadice, aby sa zabezpečila účinná a energeticky úsporná regenerácia. Vzhľadom na množstvo prachu je filter vybavený aj pneumatickým systémom regenerácie filtračných médií pomocou tlakového vzduchu. Pneumatický regeneračný systém sa automaticky spúšťa len pri vyšších úrovniach tlakovej straty. V tomto prípade dvojitý regeneračný systém prispieva k výraznej úspore nákladov na tlakový vzduch na regeneráciu filtračných médií. Filtračné zariadenie je vybavené integrovaným šnekovým dopravníkom na odstraňovanie pilín z filtračného zásobníka. Vákuové vypínanie zabezpečuje rotačný podávač. Keďže odsávanie pilín patrí medzi výbušné prachy, filtračné zariadenie je vybavené membránami na uvoľnenie tlakovej vlny do vonkajšieho prostredia.

 

Spracovanie odpadu


Piliny odsaté a oddelené filtračným systémom sa dopravujú pomocou závitovkového dopravníka do kontajnera investora.

Späť na referencie
Inovácie produktového portfólia

Inovácie produktového portfólia

Naše produkty neustále inovujeme na základe návrhov našich partnerov a technologických trendov.

Tretí rozmer pre projektové organizácie

Tretí rozmer pre projektové organizácie

Pre naše produkty poskytujeme všetky dokumenty vo formáte 3D STEP, ktoré môžete zapracovať do svojich projektov.

Inteligentná riadiaca technológia a vzdialená správa

Inteligentná riadiaca technológia a vzdialená správa

Monitorovanie a ovládanie technológie prostredníctvom vzdialenej správy zlepšuje používateľský komfort klienta.

Technická podpora a odborné poradenstvo

Technická podpora a odborné poradenstvo

Každá aplikácia si vyžaduje svoj špecifický výrobok a my vám radi pomôžeme s jeho výberom.