Konfigurátor
Referencie

Odsávacie zariadenie na filtráciu pilín

Dôležitá referencia pre odsávanie drevoobrábacích strojov s použitím nášho filtračného systému G&G VIBRO VAC. Filter je vybavený automatickou regeneráciou filtračného média pomocou pneumatickej vibrolampy. Ventilátor je umiestnený na čistej strane filtračnej jednotky, čo umožňuje použitie ventilátora s vysokou účinnosťou. Na odsávanie a filtráciu pilín ide o veľmi kvalitný výrobok.

 

Naša ponuka zahŕňa výrobu filtračných zariadení na odsávanie a filtráciu pilín. Filtračné zariadenie je vákuové, vybavené ventilátorom s vysokou účinnosťou. Filtrácia G&G. Generálnu dodávku akcie zabezpečila naša partnerská spoločnosť GreMi KLIMA, s.r.o.

 

Filtračné zariadenie na filtráciu pilín

Bolo použité filtračné zariadenie G&G Vibro VAC našej výroby. Toto filtračné zariadenie je určené na odsávanie a filtráciu pilín v drevospracujúcom priemysle. Filtračné zariadenie je vybavené pneumaticky riadeným vibračným trepačom. Vzhľadom na charakter odsávaného prachu nebolo potrebné inštalovať pneumatický systém preplachovania filtračných hadíc pomocou tlakového vzduchu. Vibračná regenerácia v tomto prípade prispieva k výraznej úspore nákladov na tlakový vzduch na regeneráciu filtračných médií. Filtračné zariadenie je vybavené rotačným podávačom na odstraňovanie pilín zo zásobníka filtračného zariadenia.  Keďže odsávanie pilín patrí do skupiny výbušných prachov, filtračné zariadenie je vybavené membránami na uvoľnenie tlakovej vlny do vonkajšieho prostredia.

Späť na referencie
Inovácie produktového portfólia

Inovácie produktového portfólia

Naše produkty neustále inovujeme na základe návrhov našich partnerov a technologických trendov.

Tretí rozmer pre projektové organizácie

Tretí rozmer pre projektové organizácie

Pre naše produkty poskytujeme všetky dokumenty vo formáte 3D STEP, ktoré môžete zapracovať do svojich projektov.

Inteligentná riadiaca technológia a vzdialená správa

Inteligentná riadiaca technológia a vzdialená správa

Monitorovanie a ovládanie technológie prostredníctvom vzdialenej správy zlepšuje používateľský komfort klienta.

Technická podpora a odborné poradenstvo

Technická podpora a odborné poradenstvo

Každá aplikácia si vyžaduje svoj špecifický výrobok a my vám radi pomôžeme s jeho výberom.