Konfigurátor
Referencie

Aspirácia na trasy prepravy obilia

Ide o špecifické riešenie na odsávanie dopravných trás obilnín a kŕmnych zmesí pomocou miestnych - bodových filtrov. Filtračné jednotky v horizontálnom vyhotovení sa používajú na odprášenie reťazových dopravníkov - redlerov. Vertikálne filtre sa používajú na odstraňovanie prachu z elevátorov. Všetky použité filtre boli typu G&G Local JET umiestnené priamo na odsávaných dopravníkoch.

 

Filtračná jednotka G&G Local JET je filtračná jednotka vybavená automatickou regeneráciou netkaného filtračného materiálu pomocou protiprúdu tlakového vzduchu. Životnosť filtračných médií je viac ako 10 000 prevádzkových hodín bez potreby ručnej regenerácie. Filtračné médium je plochý, hladký rukáv z netkanej textílie s hmotnosťou 550 g/m2. Filtračné médium neobsahuje žiadne záhyby, v ktorých by sa mohol usadzovať prach, a je veľmi mechanicky odolné voči pretrhnutiu alebo prepichnutiu. Zvyškový úlet prachových častíc na výfuku je v rozsahu 1 - 3 mg/m3. Odsávací ventilátor môže byť na výstupe vybavený kruhovým tlmičom hluku na zníženie hlukovej záťaže z filtračného zariadenia. Výstup prachu je nasmerovaný späť do dráhy materiálu.

 

Na odsávanie sa použilo celkovo 13 lokálnych filtračných jednotiek G&G JET. Z nich 7 horizontálnych filtrov sa použilo na odprášenie redlerov a 6 vertikálnych filtrov sa použilo na odprášenie elevátorov.

Späť na referencie
Inovácie produktového portfólia

Inovácie produktového portfólia

Naše produkty neustále inovujeme na základe návrhov našich partnerov a technologických trendov.

Tretí rozmer pre projektové organizácie

Tretí rozmer pre projektové organizácie

Pre naše produkty poskytujeme všetky dokumenty vo formáte 3D STEP, ktoré môžete zapracovať do svojich projektov.

Inteligentná riadiaca technológia a vzdialená správa

Inteligentná riadiaca technológia a vzdialená správa

Monitorovanie a ovládanie technológie prostredníctvom vzdialenej správy zlepšuje používateľský komfort klienta.

Technická podpora a odborné poradenstvo

Technická podpora a odborné poradenstvo

Každá aplikácia si vyžaduje svoj špecifický výrobok a my vám radi pomôžeme s jeho výberom.