Konfigurátor

Vítejte v divizi Production

Vyrábíme technologie filtrace vzduchu od vstupního materiálu po finální výrobek.

G&G production

Vyrábame technológie na filtráciu vzduchu od vstupného materiálu až po finálny produkt

Divízia G&G production je výrobným závodom skupiny G&G group. Vyrábame od vstupného materiálu až po konečný výrobok. Plechy režeme pomocou profesionálneho laserového centra Amada, potom ohýbame, zvárame, lakujeme, montujeme a expedujeme. Máme vlastnú dielňu na šitie filtračných médií. Modernizujeme naše strojové vybavenie obstaraním 3D lasera na tvarové vypaľovanie hutného materiálu a čistiaceho lasera na čistenie a zdrsňovanie zvarov pred lakovaním. Naša výrobná hala sa nachádza s výhľadom na krásne Nízke Tatry, preto je pre nás prioritou ekologická prevádzka vlastnej výroby s minimalizáciou vplyvu prevádzky na životné prostredie.

Kontaktujete nás

Moderné technológie sú nevyhnutné. Kvalitní ľudia sú nevyhnutnosťou

V tejto špecifickej oblasti zákazkovej výroby musia všetci naši zamestnanci rozumieť technickým výkresom rovnako dobre ako svojmu remeslu. Na zefektívnenie našej práce máme k dispozícii najmodernejšie výrobné stroje. Naše know-how však spočíva vo vedomostiach, skúsenostiach a profesionalite našich zamestnancov.

Hľadáme globálnych obchodných partnerov: pridajte sa k nám a rozšírte svoje podnikanie na medzinárodnej úrovni

V dnešnom prepojenom svete je to neustále hľadanie nových trhov a príležitostí na rast a expanziu. Preto oslovujeme potenciálnych obchodných partnerov na celom svete, ktorí majú záujem o spoluprácu v rámci našej vzájomne prosperujúcej spolupráce.

Kontaktný formulár
Mapa evropy

Naši partneri

Tenmat Ltd.
INDUFIL HUNGÁRIA KFT.
TEPLOTECHNA PRŮMYSLOVÉ PECE, s.r.o.
Luwex, a.s.
GreMi KLIMA, s.r.o.
TRANSPORTA Technology s.r.o.
MIDORIING s.r.o.
ADK Klima s.r.o.
Deuzer
Všetci partneri