Konfigurátor

Vitajte v divízii Control

Navrhujeme a vyrábame elektrické rozvádzače pre filtračné systémy.

Od návrhu cez výrobu až po realizáciu.

G&G control, s.r.o.

Navrhujeme, projektujeme a vyrábame elektrické rozvádzače vrátane MaR

Ponúkame komplexné riešenia v oblasti elektrických rozvádzačov a merania a regulácie (MaR). Naše služby zahŕňajú návrh, projektovanie a výrobu elektrických rozvádzačov, ktoré sú navrhnuté na mieru podľa potrieb zákazníka a spĺňajú všetky normy a požiadavky. Pri výrobe elektrických rozvádzačov zabezpečujeme precíznosť návrhu, starostlivú montáž jednotlivých komponentov a kontrolu kvality. V súlade s platnými normami vykonávame skúšky odolnosti voči vonkajším vplyvom, elektromagnetickej kompatibility a ďalších parametrov.

Kontaktujte nás

Inteligentné riadenie technológií

Divízia G&G Control sa špecializuje na inteligentné riadenie filtračných technológií s cieľom poskytnúť efektívne riešenia na zlepšenie kvality vzduchu. Vďaka inovatívnym algoritmom a pokročilým senzorom dokážeme optimalizovať prevádzku filtračných systémov, znížiť spotrebu energie a predĺžiť životnosť médií. Týmto spôsobom pomáhame znižovať emisie skleníkových plynov a minimalizovať vplyv priemyslu na životné prostredie.

Hľadáme globálnych obchodných partnerov: pridajte sa k nám a rozšírte svoje podnikanie na medzinárodnej úrovni

V dnešnom prepojenom svete je to neustále hľadanie nových trhov a príležitostí na rast a expanziu. Preto oslovujeme potenciálnych obchodných partnerov na celom svete, ktorí majú záujem o spoluprácu v rámci našej vzájomne prosperujúcej spolupráce.

Kontaktný formulár
Mapa evropy

Naši partneri

Tenmat Ltd.
INDUFIL HUNGÁRIA KFT.
TEPLOTECHNA PRŮMYSLOVÉ PECE, s.r.o.
Luwex, a.s.
GreMi KLIMA, s.r.o.
TRANSPORTA Technology s.r.o.
MIDORIING s.r.o.
ADK Klima s.r.o.
Deuzer
Všetci partneri