Konfigurátor

Vítejte v divizi Engineering

G&G engineering

Navrhujeme a stavíme technologické celky. Technologie je to co nás baví.

Divize G&G engineering se specializuje na zpracování studií, návrhů, projektových dokumentací a následně generálními dodávkami technologických linek. Baví nás vše, co je složité. Specializujeme se na technologické linky pro slévárenské provozy a pro recyklační provozy. G&G engineering vznikla získáním majoritního podílu ve společnosti Moravia Industry s.r.o., jejíž obchodní aktivity, a strukturu partnerských společností budeme dále stabilizovat a rozvíjet. Díky zkušenostem v oblasti slévárenských technologií – tavících pecí, licích strojů, tryskačů a zdvihací a manipulační techniky, budeme významně působit i v realizacích výrobních technologií pro slévárny a tavírny.

Kontaktní formulář

Prodáváme nízkotlaké licí stroje a průmyslové pece

Spolupracujeme s předními výrobci licích strojů a zaměřujeme se na oblast nízkotlakých licích strojů pro hliníkové a hořčíkové slitiny. Tato technologie je široce využívána v automobilovém průmyslu. V oblasti průmyslových pecí spolupracujeme s výrobci z celého světa, přičemž můžeme počítat i s vlastními dlouholetými zkušenostmi s průmyslovým ohřevem. Nabízíme široký sortiment produktů, který zahrnuje pece určené k tavení neželezných kovových slitin, tepelnému zpracování, vypalování, sušení a také laboratorní pece.

Hledáme globální obchodní partnery: Spojte se s námi a rozšiřte své podnikání na mezinárodní úrovni

V dnešním propojeném světě je neustálým hledáním nových trhů a možností pro růst a expanzi. Proto se obracíme na potenciální obchodní partnery z celého světa, kteří mají zájem spolupracovat s námi v rámci naší vzájemné prosperující spolupráce.

Kontaktní formulář
Mapa evropy

Naši partneři

Lamb
INDUFIL HUNGÁRIA KFT.
TEPLOTECHNA PRŮMYSLOVÉ PECE, s.r.o.
Luwex, a.s.
GreMi KLIMA, s.r.o.
TRANSPORTA Technology s.r.o.
MIDORIING s.r.o.
ADK Klima s.r.o.
Deuzer
Všichni partneři